O nás

Vítejte u nás, na panpapir.cz!

Moje jméno je Matěj a společně s týmem nadšených tvůrců jsme vytvořili panpapir.cz – místo, kde vaše vzpomínky dostanou zcela nový rozměr. Věříme, že každá fotografie má svůj příběh a že ten nejlepší způsob, jak ho sdílet, je prostřednictvím tištěného média.

Celý náš projekt vzešel z našeho druhého úspěšného projektu – Fotící bedýnka. V rámci tohoto projektu provozujeme fotokoutky na akcích po celém Česku, kde fotíme lidi a tiskneme na místě jejich fotky. Tato zkušenost mi osobně otevřela oči pro důležitost tisku fotografií. Díky zpětné vazbě od našich zákazníků a lidí, kteří se u nás fotili ve fotokoutku, jsem si uvědomil, jak mocným nástrojem jsou tištěné fotografie pro zachycení a sdílení okamžiků.

Moje mise je jednoduchá: Pomáhat vám zachytit, sdílet a oslavovat vaše nejlepší momenty skrze tisk fotografií. Ať už je to svatební den, rodinná dovolená nebo jednoduše malý každodenní okamžik, mám pro vás perfektní způsob, jak udělat z fotografií skutečné poklady.

Díky za to, že jste součástí mé cesty. Jsem hrdý, že mohu být vaším partnerem při vytváření nezapomenutelných vzpomínek.

S láskou, Matěj a tým panpapir.cz