Darujte vzpomínky k vánocům

Vánoce se neúprosně blíží! Bohužel letos zatím trochu v jiném duchu. Většina kamenných obchodů má zavřeno a potkávat se s lidmi nyní taky není úplně ideální. Jak tedy vyřešit letošní vánoční dárky? Darujte vzpomínky. 😉

Jak můžu darovat vzpomínky? 🎁

Jednoduše! Když otevřete fotogalerii vašeho telefonu, určitě tam najdete plno fotografií vašich nejbližších, mazlíčků nebo dalších vzpomínek, které se udály ať už v tomto roce nebo letech předchozích.

Vyrobte z nich třeba krásný a originální fotokalendář, fotoplakát s několika nebo jednou fotografií na zeď nebo z nich vyrobte krásné vzpomínkové fotoalbum.

Fotoplakát s 15 fotografiemi
Fotoplakát s 24 fotografiemi v rozměru 50x70 cm

Pro koho vyrobit fotokalendář?

Klidně pro všechny – hodí se pro každého a nikoho s ním ani neurazíte. Pro babičku a dědu můžete vyrobit fotokalendář s fotkami jejich vnoučat. Pro manžela vyberte fotografie z Vašich společných chvil a pro manželku fotografie dětí. U fotokalendáře se meze nekladou!

Fotokalendář s vlastními fotografiemi a dřevěným stojánkem

Jak to objednat?

Opět zcela jednoduše. Tady na e-shopu si pohodlně vyberete jen design, který se vám líbí a už jen stačí nahrát vaše fotografie.

To je vše – jednoduché že? Vše zvládnete hravě z pohodlí domovu a s ničím dalším si už hlavu dělat nemusíte. Ani jestli je všechno s nahranými fotografiemi v pořádku. O to se postarám a kdyby něco, ozvu se vám. 😉